Liigu edasi põhisisu juurde

Santenist

ETTEVÕTTE TUTVUSTUS

1890. aastasse ulatuva väärika ajalooga Santen on suurim iseseisev ettevõte, mis keskendub täielikult üksnes oftalmoloogiale. Santen uurib, arendab, turustab ravimeid ja meditsiiniseadmeid, mis on aidanud enam kui 30 miljonit patsienti rohkem kui 60 riigis.

Silmade tervise parandamise abil oleme väga palju patsientide elukvaliteeti tõstnud. Tunneme uhkust oma pärandi üle, mis annab meile selles valdkonnas võrreldamatuid oskusteadmisi ja ressursse. Me jätkame arengut erialavaldkonnas, sealhulgas olulist tööd harvikhaiguste ravimisel, ressurssidega alavarustatud aladel ja innovaatiliste tehnoloogiate juurutamisel.

Santen on Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrika regioonides turuliider glaukoomi ja kuiva silma sündroomi ravis – seda iga haigusetapi ja haigustüübi puhul. Me arendame pidevalt silmapõletike ja allergiate ravi ning nägemise parandamiseks ja glaukoomikirurgiaks vajalikke seadmeid.

Tänu meie spetsiifilisele fookusele võivad patsiendid ja tervishoiuspetsialistid usaldada meid kõrgeimate kvaliteedi- ja ohutusstandardite tagamisel nii silmade hoolduses kui ka ravis.

MEIE MISSIOON OCUWELLNESS™

Santeni eesmärk on saada silmatervise valdkonnas sotsiaalseks innovaatoriks. Inimkesksetele väärtustele tuginedes on meie eesmärk pakkuda rõõmu nägemisest – elu, kus igaühel maailmas on parim võimalik nägemisvõime.

Seetõttu oleme patsientidele, kes põevad silmahaigusi (kuiva silma sündroom, blefariit), loonud programmi OcuWellnessTM. Anname endast kõik, et patsiendid ei tunneks igapäevaselt ebamugavust ja kannatusi.

Selle eesmärgi täitmiseks töötasime aastaid väsimatult ja arendasime põhjaliku uurimise, arenduse ja katsetamise tulemusena välja ravi Ocutears®-i ja Actiblef® Lipogeliga. Rakendasime ka süvateadmisi ja kogemusi, et luua silmatervise abivahend OcuWellnessTM Habit Builder, mis tutvustab lihtsa meetodi abil patsientidele kasulikke käitumismustreid kuiva silma sündroomi leevendamiseks.

Tulevikku vaadates oleme valmis muutustega kaasa minema, jätkama pidevat arengut, et vastata patsientide vajadustele. Oleme kindlad, et koos meie edusammudega suurenevad ka hüved, mida pakume patsientidele, nende lähedastele ja ühiskonnale tervikuna.

Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.