Liigu edasi põhisisu juurde

EYEDROP FINDER

Probleemid silmadega tekitavad vaevusi, kuid üsna keeruline on leida tooteid, millest oleks abi. Sel põhjusel koostasime küsimustiku, et aidata teil leida kõige sobivam Santeni toode. Tehke nii:

Hakake kasutama OcuWellness® EyeDrop Finderit. See aitab leida sobiva Santeni toote paari lihtsa küsimuse ja valikvastuse abil teie sümptomite ja silmade seisundi kohta. Pange tähele, et mis tahes isiklikku teavet, mille võite oma vastuste kaudu esitada, töödeldakse automaatselt viisil, mis ei paljasta teie isikut. Küsime teilt teie e-posti aadressi, mis võimaldab meil teile küsitluse lõpus tulemused saata. Teie loal kasutame ka küpsiseid, et koguda teavet küsitluse funktsionaalsuse kohta. See on puhtalt statistilistel eesmärkidel ja selle alusel ei saa teid otseselt tuvastada. Lisateavet leiate meie privaatsuseeskirjadest.

EyeDrop Finderit kasutades kinnitate, et olete oma vastuste töötlemise ja meie andmete kogumise tingimused läbi lugenud ning neist aru saanud.

Loodame, et teile meeldivad meie soovitused, kuid pidage meeles, et need ei asenda professionaalset meditsiinilist nõu, diagnoosi ega ravi.

KUIDAS SEE TÖÖTAB

  1. Vastake järgmistele küsimustele, et saaksime teada, millised silmadega seotud sümptomid teid vaevavad.
  2. Sisestage oma e-posti aadress
  3. Vaadake oma tulemusi koos Santeni tootesoovitustega, mis põhinevad teie sisestatud sümptomitel.
Sellel leheküljel olev teave ei tohiks asendada arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.