Liigu edasi põhisisu juurde

EKRAANI VAATAMINE

Digiseadmete liigne kasutamine on probleem terves maailmas. Uuringutest selgub, et keskmiselt veedame umbes 34 aastat oma elust ekraane vaadates.

Kui COVID-19 pandeemia ajal oldi palju aega kodus, pikenes ekraani vaatamise aeg veelgi. Kui oleme veetnud palju aega arvutiekraani, e-lugerit, tahvelarvutit või nutitelefoni vaadates, tekib silmades ebamugavustunne.

Kogu ekraanide ees veedetud aeg tähendab silmadele suuremat pingutust ja võib põhjustada kuiva silma sündroomi ning arvuti vaatamise sündroomi (CVS), mida teatakse ka digitaalse silmade väsimusena. Selle tagajärjel võite kogeda järgnevaid sümptomeid ja probleeme:

SILMADE VÄSIMUS
PEAVALU
ÄHMANE VÕI KAHELINÄGEMINE
KUIVAD SILMAD
VESISED SILMAD
SILMADE ÄRRITUS, PÕLETUSTUNNE VÕI LIIVATERATUNNE
KAELA- JA ÕLAVALU

Need sümptomid enamasti mööduvad, kuid võivad tulla tagasi ja süveneda, kui nende ennetamiseks midagi ette ei võeta.

Astuge samm oma silmade tervise parandamise, ekraaniharjumuste ja silmahoolduse harjumuste muutmise suunas ja leevendage kuiva silma sümptomeid meie abivahendi OcuWellness Habit Builder ja silmatilkade Ocutears® abiga.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.