Liigu edasi põhisisu juurde

CATIONORM®

Cationorm® kuivadele silmadele

Kunstpisarad on välja töötatud silmade kaitsmiseks, niisutamiseks ja paranemise kiirendamiseks.

SILMATILGAD CATIONORM® KUIVADELE SILMADELE

Täiustatud emulgeeritud silmatilgad Cationorm® leevendavad pika aja jooksul kuiva silma sümptomeid. Ainulaadse koostisega kunstpisarad matkivad tõhusalt pärispisaraid, säilitavad niiskust ja väldivad aurustumist. Nii püsib pisaravool normaalsena.

Cationorm® on kunstpisarad ning toodet müüakse apteekides ja veebiapteekides. Kui kahtlete silmatilkade Cationorm® sobivuses, pidage esmalt nõu silmaarstiga.

Meie Santenis teame, et kuiva silma sümptomite kontrolli all hoidmiseks ei pruugi ainult silmatilkadest abi olla. Seetõttu pakume teile lisaks silmatilkadele Ocutears® uut lähenemisviisi silmade heaolule, nimelt käitumuslikku tuge meie abivahendi OcuWellness Habit Builder näol. Nii saame aidata teil kujundada kasulikke harjumusi kuiva silma sündroomi pikaajaliseks kontrolli all hoidmiseks.

KUIDAS SILMATILKU KASUTADA?

Silmatilkade Cationorm® kasutamine on lihtne. Vaadake lisaks, kuidas kuivade silmade niisutamiseks ja ravi kiirendamiseks Cationorm®-i kasutada.

CATIONORM®-I KOOSTIS

Täiustatud emulgeeritud silmatilgad Cationorm® aitavad säilitada niiskust, pakuvad kuiva silma sümptomite korral ravi ja pikaajalist leevendust.

MIS SAAB SIIS, KUI MU SILMADE TERVIS EI PARANE?

Kui silmatilgad kuiva silma sümptomeid ei leevenda, on teisi võimalusi, näiteks retseptiravimid ja muud ravimeetodid. Vaadake lisaks teiste võimaluste kohta.

AVASTAGE MEIE LAHENDUSI

Kuiva silma sündroom on sage probleem. Õige silmahooldus näiteks koos silmatilkade Ocutears® kasutamisega aitab ennetada silmade kuivusest tingitud pikaajalisi riske.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.