Liigu edasi põhisisu juurde

SILMAPROBLEEMID

Mitmed tegurid võivad silmaprobleemide tekkeriski süvendada, näiteks kuiva silma sündroomi. Pikalt ekraani vaatamine ja teatud keskkonnategurid (konditsioneeritud õhk, päikesevalgus, tuul) on kaks kõige tavapärasemat kuiva silma sündroomi vallandajat. Ka kontaktläätsede ettenähtust pikem kandmine võib põhjustada kuivust ja ebamugavustunnet. Punetus ja turse võivad olla hooajaliste allergiate või teiste silmi ärritavate keskkonnategurite tagajärg. Lugege edasi ja vaadake täpsemalt nende tegurite ja tervisliku silmahoolduse tähtsuse kohta. Kasutage alustuseks abivahendit OcuWellness Habit Builder.

PIKALT EKRAANI VAATAMINE

Me veedame rohkem kui kunagi varem aega arvuti, e-lugeri, nutitelefoni, tahvelarvuti ja teleekraani ees. See võib põhjustada sagedasi silmaprobleeme: silmade väsimust ja kuiva silma sündroomi. Vaadake lisaks, kuidas silmi õigesti hooldada ja lugege tervislike ekraaniharjumuste olulisuse kohta.

PUNETUS JA TURSE

Silmade punetus ja turse on ühed levinumad silmaprobleemid. Püsiv silmahooldus ja hügieen on silmade tervisehädade ennetamisel väga olulised.

KOKKUPUUDE KESKKONNATEGURITEGA

Me puutume iga päev kokku keskkonnateguritega, mis võivad põhjustada silmaprobleeme. Vaadake, mis need on ja kuidas need silmade tervist mõjutavad.

KONTAKTLÄÄTSEDEST TINGITUD EBAMUGAVUSTUNNE

Kontaktläätsede pikaajaline kandmine võib tekitada või süvendada silmaprobleeme, nagu kuiva silma sündroom. Lugege edasi ja vaadake, kuidas leevendada kontaktläätsedest tingitud ebamugavustunnet mõne lihtsa silmahooldusega.

MIS ON TEIE JAOKS PARIM LAHENDUS?

Õige toote leidmine silmaprobleemide leevendamiseks võib olla paras katsumus. Kas teile sobiks vastata vaid mõnele küsimusele, et nende vastuste põhjal saaks teie jaoks välja valida ideaalse toote? EyeDrop Finderiga on see võimalik!

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.