Liigu edasi põhisisu juurde

SILMATILGAD OCUTEARS® KUIVADELE SILMADELE

Meie Santenis teame, et kuiva silma sümptomite kontrolli all hoidmiseks ei pruugi ainult silmatilkadest abi olla. Seetõttu pakume teile lisaks Ocutears®‑i silmatilkadele uut lähenemisviisi silmade heaolule, nimelt käitumuslikku tuge meie abivahendi OcuWellnessTM Habit Builder näol, et aidata kujundada kasulikke harjumusi iseseisvaks kuiva silma sündroomi pikaajaliseks kontrolli all hoidmiseks.

Ocutears® HYDRO+ silmatilgad sisaldavad hüaluroonhappe täiustatud, võrkstruktuuriga vormi, mis jäljendab loomulike pisarate talitlust.

Ocutears® HYDRO+ on ainulaadse koostisega, sest sisaldab suurel hulgal võrkstruktuuriga hüaluroonhapet (0,4%). Toode sobib kõige paremini neile, kes veedavad palju aega ekraanide ees ja soovivad silmadele kaitset ja turgutust.

Vaadake lisaks Ocutears® HYDRO+ tilkade kohta ja uurige, kuidas need aitavad leevendada kuivadest silmadest põhjustatud vaevusi.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.