Liigu edasi põhisisu juurde

SILMAHOOLDUS

Oma silmade tervise eest hoolitsemine on äärmiselt oluline ja aitab vältida kõige sagedasemaid silmaprobleeme. Kuigi neid probleeme pole lihtne kontrolli all hoida, parandab heade silmahoolduse harjumuste järgimine silmade seisundit.

On mõned tegurid, mis halvendavad silmade tervist ja kuiva silma sündroomi, sealhulgas:

  1. Liiga vähene veejoomine
  2. Pikaaegne ekraani vaatamine
  3. Konditsioneeritud õhk ja õhusaaste

Õnneks aitavad mitmed abinõud silmade tervist säilitada. Väikesed muutused igapäevastes silmahoolduse harjumustes, neist kinnipidamine ja silmatilkade kasutamine võivad kaasa aidata silmade mugavustundele.

Lisainfot silmahoolduse, tervise ja nägemise säilitamise kohta saate OcuWellness Habit Builder tööriistast.

SILMADE TERVISE EEST HOOLITSEMINE

Hea silmahooldus ja tervislikud harjumused aitavad ennetada hilisemaid silmaprobleeme. Vaadake lisaks, kuidas silmade tervise eest hoolitseda.

SILMAPROBLEEMID

Teatud keskkonnategurid ja pikaaegne ekraani vaatamine tekitavad kõige sagedamini kuiva silma sündroomi. Vaadake lisaks nende tegurite ja tervislike silmahoolduse harjumuste kohta.

MIS ON TEIE JAOKS PARIM LAHENDUS?

Õige toote leidmine silmaprobleemide leevendamiseks võib olla paras katsumus. Kas teile sobiks vastata vaid mõnele küsimusele, et nende vastuste põhjal saaks teie jaoks välja valida ideaalse toote? EyeDrop Finderiga on see võimalik!

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
Sellel leheküljel olev teave ei tohiks asendada arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.