Liigu edasi põhisisu juurde
  • Praegune Initial
  • 1. Uute harjumuste kavandamine
  • 2. Käitumisviis
  • 3. Seostamine
  • 4. Tähistage
  • 5. Habit Builderi Tööriist
  • Complete

TERE TULEMAST KASUTAMA OCUWELLNESSTM HABIT BUILDERI TÖÖRIISTA

Looge lihtsaid uusi harjumusi, et leevendada kuivadest silmadest tingitud sümptomeid

Tunnete muret oma kuivade silmade pärast. Meie mõistame teie muret ja pakume tõhusat abi silmatervise parandamiseks holistilise käsitluse abil koos OcuWellnessTM programmiga. Programm hõlmab igapäevast silmatilkade (näiteks Ocutears) kasutamist kuiva silma sündroomi leevendamiseks koos digitaalsete juhendtööriistadega. Nii saate astuda sel teekonnal pisikesi, kuid väga olulisi samme.

OcuWellnessHabit Builder Tool, tööriist on lihtne juhend ning aitab teil samm-sammult oma seisundi parandamiseks teha väikseid, kuid eluliselt tähtsaid muudatusi.

Habit Builderi tööriista eesmärk on aidata tuua igapäevaellu püsivaid positiivseid harjumusi vaid mõne lihtsa sammuga. Teie kohta saadavat kõikvõimalikku isiklikku teavet töödeldakse automaatselt viisil, mis ei paljasta teie isikut. Küsime vaid e-posti aadressi, et saaksime teile tööriista täitmise lõpus vajalikke tulemusi saata. Teie loal kasutame ka küpsiseid, et koguda teavet tööriista funktsionaalsuse kohta. Teeme seda üksnes statistilistel eesmärkidel ja selle alusel ei saa teid otseselt tuvastada. Lisateavet leiate meie privaatsuseeskirjadest.

Habit Builderi tööriista kasutades annate kinnituse, et olete vastuste töötlemise ja meie andmete kogumise tingimused läbi lugenud ning neist aru saanud.

Loodame, et teile meeldivad meie soovitused. Pidage siiski meeles, et need ei asenda professionaalset meditsiinilist nõu, diagnoosi ega ravi. Isikliku meditsiinilise nõu saamiseks pidage alati nõu arstiga.

Soovime teile aeg-ajalt saata faktipõhiseid OcuWellness™ artikleid ja sisu, mis võiks teile meeldida. Kui see tundub huvitav, tehke märge allolevasse ruutu. Privaatsuseeskirjad

Olen huvitatud silmatervisest ja soovin olla kursis kõigi OcuWellness™ uudiste ja pakkumistega e-posti teel.