Liigu edasi põhisisu juurde

ACTIBLEF® LIPOGEL – KUIDAS ÄRRITUNUD SILMALAUGUSID TÕHUSALT PUHASTADA?

Igapäevane silmalaugude puhastamine aitab blefariidi sümptomeid kontrolli all hoida. Blefariit on krooniline haigus, mistõttu on oluline jätkata silmalaugude puhastamist isegi siis, kui sümptomid on taandunud või täielikult kadunud.

Milline on silmalaugude õige hügieen?

Sümptomite esinemise ajal ei tohi kanda kontaktläätsi

Puhastage silmi vähemalt kaks korda päevas

Sümptomite esinemise ajal ei tohi silmi värvida, eelkõige tuleb hoiduda silmalainerist

Kuidas silmalaugusid puhastada?

  1. Asetage soojas vees niisutatud vatipadjake 10 minutiks silmadele.
  2. Masseerige silmalaugusid vähemalt 30 sekundit.
  3. Puhastage silmalaugusid ja silmaümbrust vatiga.

Lisage Actiblef® Lipogel oma tavapärastele hügieenitoimingutele

Kasutage parema silmahügieeni heaks Actiblef® Lipogeli, mis aitab samal ajal leevendada silmalaugude paistetust ja rahustada silmaärritust.

Actiblef® Lipogel on valmistatud liposoomidest, mis aitavad silmalaugusid puhastada ja kaitsta ning leevendavad blefariidi sümptomeid.

Ainulaadne liposoomne tehnoloogia aitab tasapisi vabastada erinevaid koostisosasid, mis vähendavad põletikku, kaitsevad nahka ja vähendavad punetust.

Uurige rohkem, kuidas Actiblef® Lipogeli abil saab leevendada blefariiti ning paistes silmalaugusid puhastada, kaitsta ja rahustada.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.