Liigu edasi põhisisu juurde

OCUTEARS® ALO+ KOOSTIS

Ocutears® ALO+ tehispisarad sisaldavad hüaluroonhappe (HA) täiustatud vormi, mida teatakse ka võrkstruktuuriga hüaluroonhappena, samuti harilikku aaloet. Hüaluroonhappe täiustatud koostise suur kogus Ocutears® ALO+ silmatilkades on mõeldud jäljendama loomulike pisarate talitlust ja see annab mitmeid ainulaadseid eeliseid.

KAUAKESTEV NIISUTUS PÜSIVA LEEVENDUSE JA MUGAVUSE ANDMISEKS
PÜSIB PAREMINI SILMAS JA SEAL, KUS VAJA
AITAB KAASA HAAVADE PARANEMISELE JA SILMADE TAASTUMISELE

Aga kuidas võrkstruktuuriga hüaluroonhape silma pinnal toimib?

KUI SILMAD ON AVATUD, ON HÜALUROONHAPPE AHELAD „KEERDUS“.
SILMADE PILGUTAMISE AJAL LÄHEVAD HÜALUROONHAPPE AHELAD „SIRGEKS“
SILMADE UUESTI AVAMISE KORRAL LÄHEVAD HÜALUROONHAPPE AHELAD „KEERDU“.

Hüaluroonhappe spiraalne (keerdus) ja koostiselt paksem struktuur aitab sel kauem silmapinnal püsida. Pilgutades muutub hüaluroonhape struktuur sirgemaks ja võimaldab sel lihtsamalt silmale jaotuda, pakkudes kauakestvat leevendust kuivadest silmadest tingitud vaevustele.

Lisaks võrkstruktuuriga hüaluroonhappele sisaldab, Ocutears® ALO+ harilikku aaloet, mis aitab pikaaegse mugavustunde tekitamiseks teie silmi rahustada ja niisutada. Sellest võib kasu olla eriti siis, kui teil on punetavad, ärritunud, tundlikud silmad või kui te puutute sageli kokku selliste keskkonnatingimustega nagu päikesevalgus või konditsioneeritud õhk.

Külastage meie tootelehte, et osta Ocutears® ALO+ silmatilku ja ärge unustage vaadata meie toetavat OcuWellnessTM Habit Builderi tööriista, et oma silmade tervis kontrolli alla võtta.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.