Liigu edasi põhisisu juurde

MIS SAAB SIIS, KUI MU SILMADE SEISUND EI PARANE?

Paljudele kuiva silma sündroomi all kannatajatele võivad leevendust pakkuda kunstpisarad, nagu silmatilgad Ocutears® ja Cationorm® koos käitumusliku toega, mida pakub meie abivahend OcuWellness Habit Builder.

Kui teile tundub, et see käsitlusviis ei too soovitud leevendust, on kuiva silma sündroomi kontrolli all hoidmiseks palju teisi võimalusi. Arutage neid silmaarsti või optometristiga.

Teatud retseptiravimid aitavad ravida kuiva silma sündroomi põhjuseid (näiteks põletikku vähendada). Nendeks on:

Ravimid silmalaupõletiku vähendamiseks – silmalaupõletik võib takistada rasunäärmete rasueritust pisaratesse. põletikku aitavad vähendada antibiootikumid.

Silmatilgad sidekestapõletiku leevendamiseks – seda laadi põletikku saab leevendada silmatilkadega, mis sisaldavad immuunsüsteemi pärssivaid ravimeid või steroide.

Silma sisestatavad ravimid – väikesed ravimid asetatakse alumise silmalau ja silmamuna vahele ja need niisutavad aeglaselt terve päeva jooksul.

Pisaraid stimuleeriv ravi – teatud tüüpi ravimid, mis suurendavad pisarate tootmist. neid müüakse tablettide, geelide või silmatilkadena.

Teie verest valmistatud silmatilgad – see võib tulla kõne alla juhul, kui kuiva silma sümptomid on väga rasked ega allu muule ravile.

On ka teisi ravivõimalusi, näiteks:

Pisarakanalite sulgemine – protseduur võib aidata vältida pisarate liiga kiiret kadumist silmast.

Spetsiaalsed kontaktläätsed – need võivad aidata kaitsta silmapinda ja säilitada niiskust.

Valgusteraapia ja silmalaumassaaž – aidata võib ka protseduur, mida nimetatakse intensiivseks impulssvalgusraviks, millele järgneb silmalaugude massaaž.

Pöörduge silmaarsti või optometristi poole, kui kuiva silma sümptomid ei parane ja küsige, millised teised ravivõimalused võiksid teile sobida.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.