Liigu edasi põhisisu juurde

10 ml pudel

SILMATILGAD
CATIONORM® KUIVADE SILMADE RAVIKS

Silmatilkade Cationorm® ainulaadne katioonne emulsioon töötati välja loomuliku pisaravoolu taastamiseks. See pakub kauakestvat leevendust kuivadele silmadele isegi nende patsientide puhul, kel on raskekujulised kuiva silma sümptomid. Pärispisaraid matkides kaitseb ja niisutab Cationorm® silmi ja kiirendab paranemist.

Positiivse elektrostaatilise külgetõmbega täiustatud uue põlvkonna kunstpisarad püsivad silmapinnal, säilitavad niiskust kauem ja kiirendavad paranemist.

Neid kunstpisaraid saab kasutada pärast operatsiooni, et leevendada ebamugavustunnet, mille vastu tavapärased silmatilgad ei aita.

Ainulaadne katioonne õli-vees emulsioon takistab pisarate aurustumist silmapinnalt.

Pakub toetavat leevendust kuivade silmade korral patsientidele, kel on vähemalt üks järgmistest riskiteguritest: menopausist tingitud muutused, pikaaegne kontaktläätsede kandmine, kuivatava kõrvaltoimega ravimite kasutamine (nt antidepressandid, beetablokaatorid) ning kaasuvad haigused nagu diabeet, glaukoom ja reumatoidartriit.

Kolmekihiline pisaratehnoloogia kaitseb, niisutab ja kiirendab paranemist.

Sobib pikaaegsetele kontaktläätsede kandjatele. Võib kasutada iga päev koos kontaktläätsedega.

Cationorm® on saadaval ka üksikannustena.

KUIDAS KASUTADA?

Silmatilku Cationorm® on lihtne manustada. Toimige järgmiselt.

Enne pudeli avamist ja silmatilkade manustamist peske hoolikalt käed.

Kallutage pea taha. Tõmmake õrnalt alumine silmalaug alla ja vaadake üles. Pigistage 1 tilk silma ja pilgutage mõned korrad.

Kasutage vajadusel kuni 4 korda päevas, kui arst või apteeker pole soovitanud teisiti. Veenduge, et pipetiots ei puutuks kokku silma ega silmalauga. Nii väldite nakkust ja vigastusohtu.

Silmatilgad Cationorm® sobivad kasutamiseks kontaktläätsedega. Pärast kasutamist sulgege pudel korgiga.

KOOSTIS

Mineraalõlid, glütserool, tüloksapool, poloksameer 188, tris-hüdrokloriid, trometamiin, tsetalkooniumkloriid (katioonse toimeainena) ja süstevesi.

Iga üksikannus sisaldab 0,4 ml steriilset emulsiooni.

HOIATUSED
  • Ärge kasutage silmatilku Cationorm®, kui olete mõne koostisosa suhtes allergiline.
  • See toode ei ole mõeldud muude silmahaiguste raviks. Küsimuste korral pidage nõu arsti või apteekriga.
  • Kui kasutate teisi silmatilkasid, peaksite enne teise toote manustamist vähemalt 5 minutit ootama. Cationorm®-i soovitatakse kasutada viimasena.
  • Väga harvadel juhtudel tekib ajutine ebamugavustunne: silmade ärritus, silmavalu, võõrkeha tunne silmas, silmade punetus, silmade sügelus, vesised silmad, põletustunne silmas, ajutine nägemise ähmastumine, silmalaupõletik või silmalau ödeem (vedelikupeetus). Need sümptomid on osa kuiva silma sündroomi tavapärastest sümptomitest, mis on seotud olemasoleva silmahaigusega.
  • KUI TÄHELDATE MIS TAHES KÕRVALNÄHTUSID, MIDA SIIN EI OLE NIMETATUD, ANDKE SELLEST TEADA ARSTILE VÕI APTEEKRILE.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.

Cationorm
Cationorm®