Liigu edasi põhisisu juurde

TÄISKASVANUTE SILMAHOOLDUS

Igapäevaharjumused täiskasvanute silmahoolduses on olulised kaitsva pisarakile kvaliteedi säilitamiseks, et silmad püsiksid tervena ja oleksid võimelised selgelt nägemiseks õigesti fookustama.

Lisaks heade silmahoolduse harjumuste rakendamisele aitab silmade puhtuse ja niiskuse hoidmine säilitada ning parandada silmade tervist ja ennetada võimalikke silmaprobleeme. Järgnevate igapäevaste harjumustega astute sammu õiges suunas.

Kasutage silmatilkasid – tehke seda nii, nagu pudelil olev juhis ette näeb.

Puhastage iga päev silmi – immutage vatipadjakest või puhast flanell-lappi soojas vees ja pühkige ära ülemäärane rasu või koorikud, mis võivad silmade ümber tekkida.

Masseerige silmalaugusid – kasutage sõrmi või vatitupsu silmalaugude õrnaks masseerimiseks ja rasu launäärmetest välja surumiseks.

Lugege nägemise säilitamise ja regulaarsete silmakontrollide olulisuse kohta, et silmade tervist parandada.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.