Liigu edasi põhisisu juurde

OCUTEARS®

Koos OcuWellness Habit Builderi tööriistaga leevendab Ocutears®HYDRO+ kauakestvalt kuiva silma sümptomeid. Lugege edasi ja vaadake lisainfot Ocutears® HYDRO+ eeliste kohta. Mis muudab need eriliseks? Kust saate silmatilku Ocutears® osta ja mida teha, kui probleemid kuivade silmadega ei taandu?

SILMATILGAD OCUTEARS® KUIVADELE SILMADELE

Silmatilgad Ocutears® koos abivahendiga OcuWellnessTM Habit Builder leevendavad kauakestvalt kuivadest silmadest tingitud vaevuseid. Lugege rohkem silmatilkade Ocutears® eeliste kohta ja vabanege ebamugavustundest, mida põhjustavad kuivad silmad.

HYDRO+

Lugege rohkem Ocutears® HYDRO+ eeliste kohta ja uurige, kuidas leida leevendust kroonilise kuiva silma sümptomitest tingitud vaevustele.

ALO+

Kas otsite lahendust ärritunud, punetavatele ja tundlikele kuivadele silmadele? Vaadake lisaks hariliku aaloega rikastatud Ocutears® ALO+ kohta, et saada pikaajalist leevendust ja taastada silmade mugavustunne.

OCUTEARS®-I KOOSTIS

Ocutears®-i silmatilgad aitavad kuivi silmi kaitsta, niisutada ja taastada niiskustasakaalu, ennetades nii kroonilisi silmaprobleeme. Vaadake lisaks, mis eristab Ocutears®-i teistest silmatilkadest.

KUIDAS SILMATILKU KASUTADA?

Silmatilkade Ocutears® kasutamine on lihtne. Vaadake, kuidas kasutada toodet Ocutears® HYDRO+ kuiva silma sümptomite pikaajaliseks leevenduseks.

OCUTEARS®– KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kas teil on küsimusi kuivade silmade või meie Ocutears®-i toodete kohta? Lugege edasi ja leidke vastused enamlevinud küsimustele ja probleemidele.

MIS SAAB SIIS, KUI MU KUIVADE SILMADE SEISUND EI PARANE?

Kui silmatilgad kuiva silma sümptomeid ei leevenda, on abiks retseptiravimid ja muud ravimeetodid. Vaadake lisaks ravimeetodite kohta, mis võivad teile kättesaadavad olla.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.