Liigu edasi põhisisu juurde

TEID HÄIRIVAD KUIVAD SILMAD?

Kas kuivad silmad häirivad teid pidevalt? Võib-olla olete kogenud, et need, kes pole kunagi selle probleemi tõttu kannatanud, ei mõista ka selle probleemi raskust. Meie mõistame. Meie teame, et kuiva silma sümptomid võivad muuta argielu toimingud keeruliseks, näiteks:

ARVUTIGA TÖÖTAMINE
AUTOJUHTIMINE
LUGEMINE
TELEKA VAATAMINE

Kuiva silma sündroom ei pruugi tunduda olulise tervisehädana neile, kes pole pidanud selle seisundiga elama. Siiski võib see igapäevaelu oluliselt häirida. Kuiva silma sündroomi tõttu tekkinud vaevused võivad põhjustada suuremat ärevust ja depressiooni. Need tunded on tavalised, eriti kui sümptomid segavad töötamist, sotsiaalset elu ja argitoiminguid.

Kuiva silma sündroom vaevab paljusid ning on väga sage probleem – õigupoolest on see üle maailma kõige tavapärasem silmapinnaga seotud haigus. Kuiva silma sündroomi esineb poolel kogu maailma rahvastikust.

ÜLEMAAILMSELT VÕIVAD KUIVAD SILMAD MÕJUTADA POOLI KÕIGIST INIMESTEST.

Kuivad silmad võivad mõjutada ka nägemist. See võib aeg-ajalt muutuda ähmaseks, kuid ähmasus taandub enamasti iseenesest või taastub selgus silmi pilgutades.

Pidage meeles! Kuigi silmad võivad muutuda vesiseks, ei paranda need vesised pisarad silmade kuivust. Kuiva silma sündroomi korral peate teadma, kuidas silmatilkade Ocutears® ja õigete silmahooldusharjumuste abil sümptomeid ravida ja ennetada.

Kuiva silma sündroomil on mitmeid põhjuseid, mis seostuvad teie sümptomitega. Lugege edasi ja uurige silmade kuivuse põhjuste kohta.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.