Liigu edasi põhisisu juurde

KUIVAD SILMAD

Me teame, et kuiva silma sündroom võib tekitada suuri probleeme. Sageli ei mõisteta, kui ebamugav ja häiriv see võib olla. Järgnev lugemismaterjal annab rohkem teavet kuiva silma sündroomi (sh sümptomid, millest te ei pruugi olla teadlik), teadaolevate põhjuste ja ravi kohta ja selgitab, kuidas ennetada kuiva silma sündroomi teket.

TEID HÄIRIVAD KUIVAD SILMAD?

Kas kuivad silmad häirivad teid? Te pole üksi. Vaadake, kui paljud meist puutuvad kokku kuiva silma sündroomiga. Nüüd on õige aeg hakata tegutsema silmade parema tervise nimel.

KUIVA SILMA SÜMPTOMID

Mitmed kuiva silma sümptomid võivad põhjustada ebamugavust ja nendega võivad kaasneda pikaajalised riskid. Vaadake, mis juhtub, kui teil on kuivad silmad ja sümptomid, millest te ei pruugi ise teadlik olla.

KUIVA SILMA SÜNDROOMI PÕHJUSED

Kuiva silma sündroomi võivad põhjustada vanus ja keskkonnategurid (nt kuumus, pakane, tuul, tolm, saaste), kuid ka silmahaigused ja tervisehädad. Lugege lisaks, miks muutuvad silmad kuivaks ja mida saate ise probleemi lahendamiseks ette võtta.

SILMADE KUIVUSE RAVI

Kuivadele silmadele on mitmeid ravimeetodeid. Silmatilgad Ocutears® pakuvad näiteks leevendust kuivadest silmadest tingitud pikaajalistele sümptomitele.

SILMADE KUIVUSE ENNETAMINE

Sümptomite kontrolli all hoidmise oluline osa on kuiva silma sündroomi vallandajate vältimine. Lugege edasi ning avastage kõige tavapärasemaid käitumisviise ja keskkonnategureid, mis võivad sümptomeid süvendada. Uurige, kuidas saate neid abivahendi OcuWellnessTM Habit Builder abil kontrolli all hoida.

MIS ON TEIE JAOKS PARIM LAHENDUS?

Õige toote leidmine silmaprobleemide leevendamiseks võib olla paras katsumus. Kas teile sobiks vastata vaid mõnele küsimusele, et nende vastuste põhjal saaks teie jaoks välja valida ideaalse toote? EyeDrop Finderiga on see võimalik!

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.