Liigu edasi põhisisu juurde

KESKKONNA MÕJU JA ÄRRITUS

Ümbritsev keskkond ja isegi ilm võivad põhjustada kuiva silma sündroomi või seda süvendada. Keskküte, konditsioneeritud õhk, saaste, suits, tuul ja äärmuslikult kuum või külm temperatuur võivad silmi ja nende seisundit mõjutada. Kõik need keskkonnategurid kuivatavad pisarakilet.

Keskkonna- ja temperatuuritingimused erinevad nädalate või kuude kaupa ning seega võivad erineda ka silmade tervis ja kuiva silma sümptomid teatud ajal ja aastaaegadel.

Pole tähtis, kus te töötate, elate või milline on aastaaeg. Kui peate meeles paari asja, aitab see kaasa silmahooldusele üldiselt ja hoiab keskkonna stabiilsena ja kuiva silma sümptomid kontrolli all. Võimalusel viibige vähem keskkonnas, mis võib ärritada kuivi silmi või süvendada silmaprobleeme.

Vaadake, mida saate teha, et vähendada kokkupuudet teatud keskkonnatingimustega ja kujundada tervislikke silmahoolduse harjumusi meie abivahendi OcuWellness Habit Builder abiga.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.