Liigu edasi põhisisu juurde

KONTAKTLÄÄTSEDEST TINGITUD EBAMUGAVUSTUNNE

Kontaktläätsede pikaajaline kandmine võib põhjustada silmaprobleeme, näiteks kuiva silma sündroomi. See juhtub siis, kui silmad ei saa loomulike pisarate tootmiseks piisavalt hapnikku.

KÜMNEST KONTAKTLÄÄTSEDE KANDJAST SEITSE TUNNEB, ET SÜMPTOMID ÕHTUKS HALVENEVAD.

Kui teil on kuiva silma sündroom, võivad kontaktläätsed põhjustada ebamugavust. Mõned loobuvad neist üldse, samas kui teised tunnevad muret või ebamugavust, et peavad sagedamini prille kandma.

Hea uudis on see, et silmade tervise säilitamiseks ei pea kontaktläätsedest täielikult loobuma. Lihtsaid nõuandeid järgides saate kuiva silma sündroomi kontrolli all hoida ning kontaktläätsedest tingitud ebamugavustunnet leevendada.

Vaadake, kuidas kuiva silma sündroomi kontrolli all hoida ja endiselt kontaktläätsi kanda meie abivahendi OcuWellness Habit Builder ja silmatilkade Ocutears® abiga.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.