Liigu edasi põhisisu juurde

BLEFARIIT

Blefariit on levinud krooniline haigus, mis põhjustab silmalaugude põletikku. Tulemuseks on punased, ärritunud, sügelevad ja paistes silmalaud. See on krooniline haigus, mistõttu sümptomid võivad kaduda ja uuesti tekkida. Kuigi sümptomid pole tavaliselt tõsised, võivad need ravimata jätmisel tekitada muid probleeme: silmade kuivust, tsüste, konjunktiviiti ja raskematel juhtudel nägemiskaotust. Õnneks leidub lihtsaid ja tõhusaid meetodeid blefariidi leevendamiseks, mis aitavad vähendada selle mõju teie elule ja vältida sümptomite taastekkimist.

SÜMPTOMID

Blefariit võib põhjustada kipitust ja ärritustunnet ning sümptomid võivad kaduda ja uuesti tekkida. Vaadake lisaks teid vaevavate sümptomite kohta.

PÕHJUSED

Blefariiti võivad põhjustada põletik, allergia või nahareaktsioonid. Vaadake lisaks tavapäraste põhjuste ja riskitegurite kohta.

RAVI

Silmalaugude regulaarsel puhastamisel on oluline osa sümptomite ravis. Teid võivad aidata teatud silmahooldustooted, näiteks Actiblef® Lipogel. Vaadake, mida arst võiks teile soovitada.

ENNETAMINE

Sümptomite taasteket saab ennetada, kui jätkate silmalaugude regulaarset puhastamist, tarbite oomega-3-rasvhappeid ja järgite arsti nõuandeid. Lugege lisaks sümptomite ennetamise kohta.

MIS ON TEIE JAOKS PARIM LAHENDUS?

Õige toote leidmine silmaprobleemide leevendamiseks võib olla paras katsumus. Kas teile sobiks vastata vaid mõnele küsimusele, et nende vastuste põhjal saaks teie jaoks välja valida ideaalse toote? EyeDrop Finderiga on see võimalik!

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.