Liigu edasi põhisisu juurde

CATIONORM®-I KOOSTIS

Cationorm® on säilitusaineteta katioonne emulsioon. Õlist ja veest valmistatud positiivse laenguga lahuse ainulaadne koostis on mõeldud pikaaegse leevenduse pakkumiseks sümptomite korral, mida põhjustavad kuivad silmad. Vaadake lisaks Cationorm®-i koostise kohta.

Õlipõhised tehispisarad

Kuigi veepõhised kunstpisarad pakuvad kiiret leevendust, sisaldab Cationorm® lipiide, et taastada ja toetada pisarakile stabiilsust. Cationorm® pakub kauakestvat leevendust ja niisutab tõhusalt silmi.

TAKISTAB PISARATE AURUSTUMIST
TAASTAB PISARAKILE LOODUSLIKUD LIPIIDID
LEEVENDAB MENOPAUSIST, RAVIMITEST JA TEATUD KAASUVATEST HAIGUSTEST (NT DIABEET) PÕHJUSTATUD SILMADE KUIVUST

Positiivne elektrostaatiline külgetõmme

Iga Cationorm®-i tilk koosneb positiivselt laetud nanotilkadest, mida silma negatiivselt laetud pind enda külge tõmbab. Selle positiivse elektrostaatilise tõmbejõu abil kinnitub Cationorm® silmapinnale, laotub ühtlaselt ja püsib seal pikemalt.

Vaadake, kas Cationorm® võiks pakkuda vajalikku leevendust teie kuivadele silmadele. Külastage silmatilkade Cationorm® ostmiseks apteeki või veebiapteeki ja tutvuge OcuWellnessi programmiga, mis pakub nõuandeid ja abivahendeid kuiva silma sündroomiga toimetulekuks.

SANTENI SILMAHOOLDUSE PÕHITÕED

Sirvige Santeni tootevalikut ja leidke lahendus, mis sobib kõige paremini teile ja teie silmade vajadustele ja pakub kauakestvat leevendust kuiva silma sündroomile, blefariidile ja muudele silmahaigustele.
VEEL SELLEL TEEMAL
Sellel leheküljel olev teave ei asenda arsti nõuandeid. Kui teil on küsimusi oma haiguse, sümptomite või ravi kohta, pidage nõu silmaarstiga.